منصورهادی که به تازگی به امارات سفر کرده بود و به علت فقدان استقبال مقام های این کشور، فورا به سفر خود پایان داد، روز گذشته برای شرکت در نشست کشورهای حاشیه اقیانوس هند، عازم جاکارتا شد.

  

به گزارش خبرچه به نقل از سرویس بین‌الملل جام نیـوز، به نقل از العالم، در آمریکا عادت کرده اند که روسیه را یا به عنوان «تهدید جهانی» و یا « ابر قدرت در حال مرگ» ببینند اما این « خیالات عصبی» با واقعیت تطابق ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، مارک لورنس شراد ، تحلیل گر سیاسی آمریکایی در مقاله ی خود برای فورینگ پلیسی این چنین نوشت.


شراد خاطر نشان می کند که اگر به رسانه های غربی اعتماد کنیم، روسیه حامی پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا بوده و در امور داخلی بریتانیا ، « بروز آشوب ها» در بالکان و کشورهای حاشیه بالتیک و در اوکراین مداخله کرده و درگیری های مختلفی را آماده کرده و همچنین می خواهد « نظم دموکراسی » را در کل جهان بهم بریزد.


نویسنده مقاله پیش بینی می کند: « فقط مانده که بگوییم: روسیه جهان را هدایت و سرپرستی می کند.»


به گفته ی وی ، در واقع روسیه کلا آنطور که تجسمش می کنند ترسناک نیست. شراد معتقد است که تحلیل گران سیاسی که قادر نبودند پیشاپیش انحلال شوروی را پیش بینی کنند، اکنون تمایل دارند هر پدیده منفی در روسیه را اغراق کنند.                       تاریخ : جمعه 27 اسفند 1395 | 17:39 | نویسنده : ramazan | نظرات (0)
.: Weblog Themes By VatanSkin :.