سخنگوی کاخ کرملیت هرگونه تمایل و نیست کشورش برای مداخله در امور داخلی آمریکا را رد کرد.

  

به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از تاس، سخنگوی کاخ کرملین روسیه بار دیگر تاکید کرد که کشورش هیچ گونه دخالتی در امور داخلی آمریکا ندارد.

«دیمیتری پسکوف» گفت: این درست نیست که ما را در امور داخلی آمریکا دخیل بدانید. ما هیچ علاقه و قصدی برای مداخله در امور آنها نداریم.

پسکوف همچنین تاکید کرد که روسیه هیچ گونه اطلاعاتی از ضبط و شنود تلفن های دونالد ترامپ در دوران برگزاری کارزار انتخاباتی وی نداشته و ندارد.

گفتنی است، دونالد ترامپ پیشتر، باراک اوباما رئیس جمهوری سابق آمریکا را متهم به صدور دستور شنود تلفن خود در زمان برگزاری کارزار انتخاباتی خود کرده بود.

«جیمز کلاپر»، رئیس سابق اطلاعات ملی آمریکا در زمان ریاست جمهوری اوباما نیز روز گذشته در مصاحبه ای با شبکه ان بی سی، ضمن اذعان به این مساله که دستگاه اطلاعاتی تحت امر وی به هیچ عنوان اثری از ارتباط احتمالی دونالد ترامپ با مقام های روسیه در زمان برگزاری کارزار انتخابات ریاست جمهوری این کشور به دست نیاورده، در عین حال تاکید کرد که از وجود ارتباط میان ترامپ و روسیه در آن زمان مطمئن است.                         تاریخ : شنبه 21 اسفند 1395 | 17:45 | نویسنده : ramazan | نظرات (0)
.: Weblog Themes By VatanSkin :.