تسلط ارتش سوریه بر مناطقی در حومه دمشق، حملات هوایی به مواضع داعش در دیرالزور، آزادسازی ۳۰ منطقه از چنگ تروریست های داعش توسط نیروهای سوری از جمله اخبار امنیتی سوریه است.

  

گزارش خبرچه به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از النشره، نیروهای ارتش سوریه همچنان به پیشروی های خود در برابر گروه های تروریستی و مسلح ادامه می دهند.

در همین راستا، ارتش سوریه بر نقاط «الکتیبه الثالثه»، «الکسارات الشرقیه و الغربیه» و شرق فرودگاه «السین» واقع در حومه دمشق پایتخت سوریه مسلط شد و شماری از تروریست های داعش را به هلاکت رساند.

جنگنده های ارتش سوریه مواضع و مراکز حضور داعش را در حومه منطقه «المقابر» و «المعامل» در محور جنوبی شهر دیرالزور و همچنین منطقه «العمال»  را به همراه محور شرقی فرودگاه این شهر بمباران کردند.

همچنین مرکز روسی نظارت بر آتش بس سوریه موسوم به «حمیمیم» نیز اعلام کرد که نیروهای ارتش سوریه از ۳۰ ژانویه تاکنون ۳۰ منطقه مسکونی را از چنگ تکفیری های داعش آزاد کردند.

از سوی دیگر گروه های مسلح منطقه «الضاحیه الاسد» را در دمشق پایتخت سوریه هدف حملات خمپاره ای خود قرار دادند.                         تاریخ : سه‌شنبه 26 بهمن 1395 | 13:57 | نویسنده : ramazan | نظرات (0)
.: Weblog Themes By VatanSkin :.